פרופילו

אחת לכמה זמן זה פתאום מכה בך – את צופה בתמונה שבה הצטלמת לאחרונה עם חברות או עם בני המשפחה ומשהו נראה לך לא נכון. את מביטה באישה הזו, שהיא את, והיא נראית לך מבוגרת ועייפה, בניגוד גמור לתחושה החיונית והנמרצת שלך. הקמטים והקמטוטים, העור העייף וחסר החיים – הם אלו שגורמים לך להיראות כך, אבל את אינך חייבת פשוט לקבל את המצב כפי שהוא.  חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית הם פיתרון מצוין לתהליך ההתבגרות של עור הפנים, והם יכולים ליצור שינוי משמעותי ומתמשך באיכות העור ובמראה שלו. אחד מן החומרים החדשניים והאפקטיביים בתחום זה הוא הפרופילו, שמציג תוצאות נפלאות פעם אחר פעם.
מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית

על תהליך פרופילו

את יתרונותיהם של חומרי מילוי על בסיס חומצה היאלורונית מכירים היום כולם. חומצה זו מיוצרת באופן טבעי בגוף האדם ובין יתר תפקידיה, היא גם תורמת למראהו הצעיר והרענן של העור. חומצה היאלורונית סופחת נוזלים, וכך היא מעשירה את העור בלחות, והיא מעודדת ייצור קולגן ואלסטין, התורמים לשיקום רקמת העור ולשיפור איכותה. הזרקות של חומרים המכילים חומצה זו יכולים להמריץ את חידוש העור ולשפר את איכותו, ואף להפחית קמטוטים וקמטים.  פרופילו (PROFHILO) הוא חומר מילוי חדשני המכיל ריכוז גבוה במיוחד של חומצה היאלורונית, ויעילותו בעידוד התחדשות העור גבוהה ביחס לחומרים דומים אחרים. בשל כך, מאפשר הפרופילו טיפולי אנטי-אייג’ינג טובים ואפקטיביים יותר מבעבר.  לאחר הטיפול, העור יהיה חלק ונעים למגע, גמיש, עשיר בלחות ואחיד יותר, כך שהקמטוטים שבו יטושטשו באופן ניכר. אפקט החידוש של העור ייראה כבר לאחר כשבועיים מסיום סדרת הטיפולים, והוא יימשך לאורך כ-24-18 חודשים לאחר מכן, כאשר ייצור הקולגן והאלסטין הטבעיים בעור יוגברו. גם קמטים עמוקים ניתנים למילוי באמצעות הזרקה ישירה וממוקדת של פרופילו לעומק הקמט. ואם כל זה לא מספיק, הפרופילו מאפשר גם למלא נפחים ואפילו להעניק אפקט של מתיחת פנים באמצעות הזרקה מדויקת לנקודות מפתח, לפיסול מבנה הפנים. הפרופילו יכול לשמש לא רק לאזור הפנים. קמטים וקמטוטים באזור הצוואר הם בעיה שמטרידה נשים רבות, והפרופילו מעניק לה מענה מצוין בהחזרת הגמישות לעור וטשטוש הקמטים. בהיותו חומר הנודד בתוך הרקמות ויוצר מעין אפקט של “גיהוץ” הקמטוטים, גם אזור גב כף היד מתאים מאוד לשימוש בפרופילו, שישיב לו את המראה הצעיר והרענן.     הפרופילו הוא חומר טבעי וטהור לחלוטין שאינו גורם לאלרגיות ולרגישויות. הוא בטוח מאוד לשימוש ואף אושר על ידי רשויות הבריאות האירופית והישראלית. חומר חדשני זה הוא גם בעל עמידות גבוהה מאוד, כך שהאפקט שלו נמשך לאורך זמן רב יותר ומאפשר לך להיראות תמיד במיטבך, גם בתמונות וגם במראה. 

מעל השפה העליונה מופיעים קמטוטים עדינים עם השנים הם מחמירים לשפה התחתונה ולצידי הפה. קמטים מסוג זה ניתן לראות יותר אצל נשים מעשנות וכמעט שאינם נראים בקרב גברים, בשל עור פניהם העבה, והגילוח כשלעצמו גורם לפילינג יומי.
השפה התחתונה נסוגה אחורה (ולעיתים גם השפה העליונה), בשל הידלדלות עצם הלסת התחתונה. תהליך זה הופך לקיצוני יותר לאחר השתלת שיניים, מעבר לשיניים תותבות, איבוד שיניים וכדומה.
מנסיוני, הופעת הקמטוטים והמריונטות מעסיקה נשים רבות, בפרוצדורה פשוטה יחסית תשפרי את מראה שפתייך ותחושתך תשתנה פלאים.

קראי עוד
Play Video

כותרת סרטון הדר ישראלי מדברת על ניתוחי חזה

משפט ממני אלייך:

אם את מעוניינת בשיפור משמעותי ומתמשך באיכות העור, הטיפול בפרופילו ישיב לעורך את הזוהר, הגמישות והרכות שאבדו לו ויטשטש את פגעי הזמן. כי מגיע לך להיות האישה הכי יפה בתמונה!

שאלות ותשובות

משך הטיפול תלוי בכמות ההזרקות הנדרשות. בדרך כלל התהליך יימשך כ-30 דקות, ומיד לאחריו תוכלי לחזור לשגרת יומך.

הפרפילו מהווה מענה מצוין לכל אישה או גבר המבקשים לשפר את מראה העור שלהם ולהיראות מתוחים וצעירים יותר. החומר מתאים לשיפור מראה העור במגוון אזורים בפנים ובגוף, כגון צדי הפה והעיניים, הסנטר, הלחיים, המצח וגם בצוואר ובגב כף היד. הוא יעיל במיוחד במילוי קמטים עמוקים, בטשטוש קמטוטים נרחבים על העור ובפיסול ומתיחת העור. הפרופילו גם מעודד ייצור קולגן ואלסטין טבעיים בגוף, כך שתהליך חידוש העור מתעצם וממשיך לאורך זמן.

הפרופילו הוא חומר חדשני בעל מבנה מולקולרי היברידי המציע חומצה היאלורונית מרוכזת וטהורה במיוחד, מה שמבטיח אפקטיביות רבה לצד בטיחות מוגברת. השפעתו החיובית של הפרופילו על ייצור הקולגן והאלסטין הטבעיים בעור גבוהה מהשפעתן של חומצות היאלורוניות אחרות והיא גם נמשכת זמן רב יותר, אפילו שנתיים שלמות. לבסוף, התרכיב הייחודי של הפרופילו מאפשר לו לספק מענה למגוון אזורים בגוף ולמגוון פגמים בעור, שחומצות היאלורוניות אחרות אינן יעילות דיין בטיפול בהם, ולכן הוא נחשב היום לבחירה מעולה.

לקראת הטיפול אין הכנות מיוחדות, מעבר לשטיפת הפנים במים וסבון.
במידה ואת משתמשת בתרופות לדילול הדם (כמו אספירין או קומדין), מומלץ להפסיק ליטול אותן כשבוע לפני ההזרקה.
כדי לקבל תוצאות מיטביות, מומלץ גם להימנע משתיית אלכוהול כשבוע לפני ההזרקה.
במידה ויש לך אירוע חשוב, נמליץ לבצע את הטיפול כחודש וחצי עד חודשיים לפני האירוע.

הזרקת פרופילו היא הליך פשוט ומהיר יחסית, אך היא עלולה להסב מעט כאב. להפחתת הכאב משתמשים במשחת אלחוש מקומית הנמרחת באזור המיועד להזרקה לפני ביצוע הפעולה, וזו מפחיתה בצורה ניכרת מחוסר הנוחות. לאחר האלחוש, ניתן לבצע את הזרקת חומר המילוי בכמויות קטנות לנקודות סמוכות זו לזו באזור המטופל, בהתאם לתוכנית שנקבעה מראש.

פרופילו היא חומר בטוח מאוד לשימוש, שתופעות הלוואי שלו מעטות וקלות מאוד, ובאות לידי ביטוי בעיקר בנפיחות, אדמומיות ושטפי דם קלים, שחולפים מעצמם במהרה. מכיוון שהפרופילו הוא חומר טבעי וטהור לחלוטין, הוא אינו גורם לאלרגיה ורגישויות, והוא נבדק ואושר לשימוש בישראל ובאיחוד האירופי.

לפני ואחרי

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

פרופילו