סקולפטרה

השנים החולפות משתקפות במראה החיצוני שלנו, ועל אף שרבות מאתנו חשות צעירות מכפי גילן, נמרצות ומלאות תאווה לטרוף את החיים, לעתים מראה העור שלנו אינו תואם את הרגשתנו. יובש, קמטים וקמטוטים, ירידה בגמישות ובמוצקות של העור ואיבוד נפחו – כל אלו הן תופעות טבעיות המתרחשות בגופנו כאשר אנו מתבגרות, ולחלקנו הן גורמות חוסר נוחות. 

הסיבה לשינוי שחל בעור שלנו לאורך השנים היא הירידה ההדרגתית בייצור סיבי הקולגן והאלסטין, שיש להם השפעה רבה על מראה העור שלנו ועל מידת המוצקות והגמישות שלו. מדובר בתופעה טבעית ובלתי נמנעת, אך החדשות הטובות הן שהיום יש פתרונות אסתטיים נפלאים שיכולים להשיב את הזמן לאחור, ולו במעט.   

מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית

על תהליך סקולפטרה

כאשר אנו מדברות על פתרונות אסתטיים לשיפור מראה העור כתוצאה מירידה בייצור הקולגן והאלסטין, עלינו להבחין בין שני סוגים של טיפולים המבוצעים בהזרקה ישירה אל העור: הסוג הראשון הוא הזרקת חומרי מילוי המעצבים ומפסלים מחדש את הפנים באמצעות מילוי הנפחים, שהמוכר מביניהם הוא חומצה היאלרונית. הסוג השני הוא הזרקת חומרים ביו-סטימולוטרים המעודדים את ייצור הקולגן הטבעי בעור, שהמוכר מביניהם הוא הסקולפטרה.
סקולפטרה היא פולימר סינתטי חדשני המבוסס על חומצה פולי-לקטית, והוא הוכח כיעיל במיוחד בעידוד ייצור הקולגן הטבעי בעור. בשונה מחומרי מילוי, שנועדו להדגיש את תווי הפנים, למלא שקעים ולהוסיף נפח, והשינוי שהם יוצרים בולט ומיידי אך מתפוגג לאחר כשנה, הסקולפטרה מעודדת את ייצור הקולגן הטבעי בעור לאורך זמן כך שהנפח, המוצקות והגמישות חוזרים לעור באופן הדרגתי ואורגני ונשארים לאורך זמן רב, אפילו שנתיים-שלוש!
על מנת להשיג את התוצאות הנפלאות הללו, נדרשת ברוב המקרים סדרה של בין שניים לשלושה טיפולים, בהפרשים של 6-8 שבועות. תהליך ההזרקה עצמו הוא קל ומהיר, והוא נערך תחת אלחוש מקומי. הסקולפטרה מוחדרת אל הנקודות המדויקות שעליהן הוחלט מראש באמצעות מחט או קנולה, ובתוך זמן קצר את כבר יכולה להמשיך בשגרת יומך. בתוך כשלושה חודשים ממועד ההזרקה האחרון כבר תוכלי לראות תוצאות ברורות שרק יתגברו ויתחדדו עם הזמן, כאשר הסקולפטרה תתפוגג ותשאיר רשת סיבי קולגן חזקה שרק תלך ותתעצם. לאחר כשנתיים מומלץ לחזור על הטיפול על מנת לשמר את המראה היפה והחיוני של העור.
מכיוון שהסקולפטרה אינה מבוססת על חומרים מן החי, היא אינה גורמת לרגישויות ואלרגיות, וגם תופעות הלוואי המיוחסות לה הן קלות וכוללות לרוב שטפי דם ונפיחויות שנעלמים מעצמם במהרה. בנוסף, חשוב לציין כי ההשפעה הנהדרת של הסקולפטרה על העור אינה מוגבלת רק לאזור הפנים. הזרקת סקולפטרה משמשת גם במקומות אחרים בגוף – בידיים, בגב, בצוואר, בישבן ואפילו מסביב לטבור, כך שבהחלט כדאי להתייעץ עם הרופאה המנתחת שלך על כל האפשרויות העומדות בפנייך. 

מעל השפה העליונה מופיעים קמטוטים עדינים עם השנים הם מחמירים לשפה התחתונה ולצידי הפה. קמטים מסוג זה ניתן לראות יותר אצל נשים מעשנות וכמעט שאינם נראים בקרב גברים, בשל עור פניהם העבה, והגילוח כשלעצמו גורם לפילינג יומי.
השפה התחתונה נסוגה אחורה (ולעיתים גם השפה העליונה), בשל הידלדלות עצם הלסת התחתונה. תהליך זה הופך לקיצוני יותר לאחר השתלת שיניים, מעבר לשיניים תותבות, איבוד שיניים וכדומה.
מנסיוני, הופעת הקמטוטים והמריונטות מעסיקה נשים רבות, בפרוצדורה פשוטה יחסית תשפרי את מראה שפתייך ותחושתך תשתנה פלאים.

קראי עוד
Play Video

כותרת סרטון הדר ישראלי מדברת על ניתוחי חזה

משפט ממני אלייך:

הירידה ברמות הקולגן והאלסטין בעור היא תופעה טבעית שמתרחשת עם השנים. טיפול בסקולפטרה יעורר מחדש את ייצור החומר הטבעי בעורך ויחזיר לך את היופי שלך, שגם הוא כמובן הכי טבעי שיש.

שאלות ותשובות

משך הטיפול תלוי בכמות ההזרקות הנדרשות. בדרך כלל התהליך יימשך כ-20 דקות, ומיד לאחריו תוכלי לחזור לשגרת יומך.

הסקולפטרה מהווה מענה מצוין לכל אישה או גבר המבקשים לשפר את מראה העור שלהם ולהיראות מתוחים וצעירים יותר. לאנשים בשנות ה-30 לחייהם יכולה הסקולפטרה לסייע בשימור איכותו של העור לעתיד, ובגילאים מבוגרים יותר היא יכולה אף להביא לשיפור משמעותי במראה העור. 

הסקולפטרה היא חומר ביו-סטימולטורי המעודד את ייצור הקולגן הטבעי בעור, כך שהוא מטפל בגורם למראה העייף, הרפוי והיבש של העור ולא רק בתוצאות הנגלות לעין שלו. בחודשים ובשנים שלאחר הטיפול, החומר המוזרק מתפוגג מהגוף והוא משאיר אחרת רשת סיבי קולגן חזקה וצומחת שתמשיך לשפר את מראה העור למשך שנתיים ואפילו שלוש. חומצה היאלרונית, לעומת זאת, משמשת למילוי שקעים, להוספת נפח ולעיצוב תווי הפנים, וכאשר היא מתפוגגת מהגוף לאחר כשנה, יש לבצע הזרקה נוספת לשימור התוצאות. בנוסף, בעוד חומצה היאלרונית מתאימה לאזורים מוגבלים בפנים, הסקולפטרה מתאימה כמעט לכל שטחו.

לקראת הטיפול אין הכנות מיוחדות, מעבר לשטיפת הפנים במים וסבון.
במידה ואת משתמשת בתרופות לדילול הדם (כמו אספירין או קומדין), מומלץ להפסיק ליטול אותן כשבוע לפני ההזרקה.
כדי לקבל תוצאות מיטביות, מומלץ גם להימנע משתיית אלכוהול כשבוע לפני ההזרקה.
במידה ויש לך אירוע חשוב, נמליץ לבצע את הטיפול כחודש וחצי עד חודשיים לפני האירוע.

הזרקת סקולפטרה היא הליך פשוט ומהיר יחסית, אך היא עלולה להסב מעט כאב. להפחתת הכאב משתמשים במשחת אלחוש מקומית הנמרחת באזור המיועד להזרקה לפני ביצוע הפעולה, וזו מפחיתה בצורה ניכרת מחוסר הנוחות. לאחר האלחוש, ניתן לבצע את הזרקת הביו-סטימולטור לנקודות המדויקות באמצעות מחט או קנולה, בהתאם לתוכנית שנקבעה מראש.
סקולפטרה היא חומר בטוח מאוד לשימוש, שתופעות הלוואי שלו מעטות וקלות מאוד, ובאות לידי ביטוי בעיקר בנפיחות ושטפי דם מקומיים, שחולפים מעצמן במהרה. מכיוון שהסקולפטרה אינה מכילה חומרים מן החי, היא אינה גורמת לאלרגיה, והיא אושרה לשימוש על ידי ה–FDA האמריקאי וכן על ידי הרשויות בישראל.

לפני ואחרי

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

סקולפטרה