טיפולי לייזר

שיפור המראה שלנו לא אומר בהכרח ניתוח כירורגי או הזרקת חומרים חיצוניים לגוף. אם את מעדיפה להימנע מטיפולים אלו, אך עדיין מבקשת להשיב לעורך את הנפחים הצעירים והרעננים שלו, יש היום מגוון טיפולים מבוססי לייזר, בעלי עצמות טיפול שונות אשר יעדנו ויחליקו את מרקם עורך, את גוון העור ויטשטש נגעים וצלקות. טיפולי הלייזר מעודדים ייצור קולגן טבעי ואת יכולה לשמור על מראה מלא חיים וצעיר בקלות וללא כאבים.

הצערת עור הפנים והצוואר ללא ניתוח

משחר ההיסטוריה אנחנו מחפשות את נוסחת הקסם לעצירת הזדקנות עור הפנים. כנשים, האסתטיקה היא חלק מההוויה התבונית שלנו ואנחנו מנסות לשוות לעצמנו מראה צעיר, רענן ואטרקטיבי על ידי שימוש בתכשירים רבים. בין אם זה טיפולים קוסמטיים או שימוש בקרמים ומסכות.

אם בעבר שלט בתחום טיפולי הפנים והצוואר מתיחת הפנים, שהצריכה הגבלות שונות והחלמה ממושכת , הרי שכיום ישנן טכנולוגיות חדשניות, לא כירורגיות, שהביאו למהפכה בתחום טיפולי הפנים והפתרונות הקיימים לאקנה, צלקות, פגמנטציה וקמטוטים מתבצעים בקלות ובפשטות ע”י גלי רדיו ולייזר.

הסרת נגעים

אנחנו לא מושלמות. לרובינו יש נגעי עור שונים, לפעמים הם מגיעים במקומות מוצנעים יותר ולעיתים הם מגיעים גם במקומות יותר חשופים בגוף ואז לחלקנו זה ממש מפריע.
נגעים אלו יפריעו לנו ברוב המקרים רק מטעמים אסתטיים כי רובם גידולים שפירים ולא מדובר בסכנה בריאותית. נקודות חן, יבלות, שומות, אקנה, סרחי עור (“פלולות”) , קסנטלזמה ועוד, לעיתים גורמים לנו לאי נוחות ובעיקר רצון עז להסירם…

טיפול בצלקות

טיפולים בצלקות

נשים ידועות ככל יכולות. הן מצליחות לג’נגל מולטי-משימות ותוך כדי להזיז הרים. בדרך אנחנו עוברות את מה שעוברות ולפעמים נשארות לנו צלקות על הגוף, סימנים למסע החיים שלנו.
העור שלנו מגן עלינו כל החיים ובדרך “חוטף” לא מעט. צלקות עוריות נוצרות מטראומה כמו חתכים, כוויה, מחלות עור למניהן כמו אקנה או מפרוצדורות רפואיות כמו ניתוח…

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

טיפולי לייזר