ניתוחי גוף

הגוף שלך עובר במהלך החיים שינויים רבים. אורח החיים שלך, לידות, עליה וירידה במשקל והתבגרות טבעית יגרמו לגוף להשתנות. שינויים אלו מניעים אותנו, הנשים לרצות לחפש פתרונות מגוונים לחלקים בגופינו שאינם נראים כפי שהיינו רוצות. אני מבטיחה לך שביחד נוכל להחזיר לגופך את המראה אליו את שואפת תוך שמירה על המראה הטבעי והנכון שלו, בהתאם לגילך, מבנה גופך והעדפותיך.

שאיבת שומן

הרפואה המודרנית מפתחת שיטות חדשניות לטיפול בבעיות הגוף המטרידות אותנו. למשל השומן,
עודפי שומן בגופינו עלולים ליצור מראה מבוגר יותר וצורת גוף פחות אסתטית. מצב זה עלול לייצר השפעה שלילית על הביטחון העצמי שלנו בהקשרים שונים (חברתיים ואינטימיים)…

Mommy makeover

העולם השתנה. אם את בטווח גיל 35-50, הגעת לגיל שבו הילדים גדלו, יש לך זמן פנוי לטפל ולטפח את עצמך, את רוצה לטרוף את החיים ומוכנה להנות מכל מה שיש להם להציע. תפיסת הגוף שלנו כנשים גם היא השתנתה. הנראות של הגוף תופסת מקום יותר משמעותי בחיינו וגם את מבינה שמגיע לך להיראות בדיוק כמו שאת רוצה, על אף ההריונות, הלידות, ההנקות והשינויים ההורמונליים. לאחר שנים שהפוקוס היה על גידול הילדים, עכשיו זה הזמן שלך ל “מאמי מייקאובר”.
המונח “מאמי מייקאובר” מגיע מארצות הברית ונקרא בעברית “מהפך אימהי”…

מתיחת זרועות

זרועות יפות, מוצקות וחטובות זו משאלה של רובינו, הנשים. אנחנו מעדיפות שהיקף הזרוע יהיה מצומצם ושלא יהיה לנו עור עודף רופס. החלשות השרירים עם התבגרות הגוף, היעדר פעילות גופנית מחזקת ומחטבת ושינויים משמעותיים מאוד במשקל גורמים הרבה פעמים לזרוע שלנו להיראות רופסת ומדולדלת ולא חטובה, אסופה ומהודקת כמו שאנחנו רוצות.
היום יש דרך להיפטר מוילונות וליהנות ממראה מתוח בעיקר בחלקה הפנימית של הזרוע…

ניתוח למתיחת ירכיים

המראה שלך חשוב לך ואת עושה מאמצים כדי לעצב אותו לשביעות רצונך. את שומרת על פעילות גופנית ותזונה בריאה ואם ירדת במשקל באופן משמעותי אז קודם כל שאפו עליך. את מלכה! אם בעקבות הירידה במשקל הירכיים שלך שינו את צורתן ויחד עם איבוד המשקל הן הפכו לרפויות ונפולות, אני מניחה שזה מפריע לך להנות מהדרך שאת עושה ולאהוב את עצמך כמו שמגיע לך. מבפנים. ומבחוץ….

ניתוח פוסט בריאטרי

מזל טוב וכל הכבוד!! אם את פה, הצלחת להשיל עשרות קילוגרמים ממשקל גופך ואני בטוחה שמדד האושר שלך עלה פלאים ושכולם מחמיאים לך על המראה החדש. אבל כשאת מסתכלת במראה את עדיין לא מרוצה. עודפי העור שנשארים לאחר ירידה כל כך דרסטית במשקל הם רבים, “תלויים” עליך באופן שאינו אסתטי, וודאי מפריעים לך ליהנות מהמראה החדש והטוב שלך. ניתוח פוסט בריאטרי “משלים” את תהליך הירידה במשקל שלך ומשלב סדרה של ניתוחים להיפטר מעודפי העור ולחטב את הגוף. זרועות, שדיים, מתיחת בטן היקפית, ירכיים, הרמת פנים וצוואר, הרמת עכוז…

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

הטופס ששלחת נשלח בהצלחה!

נחזור אליך בהקדם.