ניתוח להקטנת חזה

ניתוח להקטנת חזה הינו הליך כירורגי של הקטנת גודל השדיים ע”י הסרת עודפי רקמת שד, שומן, עודפי עור ועיצוב מחדש של רקמת השד כך שיתקבל חזה פרופורציונלי וזקור מעבר לתוצאה האסתטית, הניתוח נועד להקל על תסמינים כגון: כאבי גב, כאבי כתפיים, בעיות היגיינה או מודעות עצמית הקשורים לשדיים גדולים וכבדים.

הגדלת חזה

על התהליך

כאישה בעלת חזה גדול במיוחד , האם עולה לעיתים הרצון או הצורך להיפרד מהחזה הגדול הגורם לך לכאבי גב, הפרעות בפעילות גופנית יומיומית וספורטיבית ולקושי בביטחון עצמי? אם התשובה היא חיובית, אני מזמינה אותך לשקול ניתוח להקטנת חזה. נשים רבות עם חזה גדול מתלוננות על כאבי גב חוזרים ונשנים, בעונת הקיץ לעיתים נוצרת פריחה בכפל מתחת לשד. הן מעידות על קושי במציאת לבוש מתאים ואי נוחות כללית. בניתוח להקטנת חזה אני מסירה את רוב עודפי רקמת השד מהצדדים ופחות מהאמצע ומעליו, כך שתוכלי להנות ממחשוף מלא ונאה אחרי הניתוח, והשד יקבל צורה יפה ועגולה. כל ניתוח מתחיל בפגישת ייעוץ אישית איתי שבמרכזה ייעשה תיאום ציפיות, מומלץ להביא איתך תמונות השראה של שדיים אשר מצאו חן בעיניך. לאחר מדידת השדיים, תקבלי הסבר מלא לאילו תוצאות ניתן להגיע ומהם הסיכונים הכרוכים בניתוח. גודלו הרצוי של השד יותאם למבנה גופך. לא בכל המקרים ניתן או רצוי להשיג תוצאות שחורגות מכך אך אני מבטיחה לך שתאהבי את המראה החדש שלך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר לטווח הארוך, מומלץ להיות קרובה למשקל המטרה שלך לפני הניתוח. כמו כל ניתוח, גם בניתוח הקטנת חזה ייתכנו דימומים, שטפי דם, זיהומים ודלקות הניתנות לטיפול כמובן.

 

עניין הצלקות מעסיק, מניסיוני, נשים רבות בתהליכים מסוג זה, חשוב שתדעי שנושא הצלקות משתנה ממטופלת למטופלת ותלוי במספר גורמים (בקרב נשים מעשנות לדוגמא הצלקות לעיתים בולטות יותר) . הצלקות מגיעות לתוצאה האסתטית הסופית תוך מספר שנים מתום הניתוח והן הופכות לשטוחות ובהירות יותר.

מראה הצלקת הינו אישי וגנטי וניתן לשיפור באמצעות טיפולים חדישים באמצעות לייזר. זהו טיפול שהתפתח מאוד בשנים האחרונות ומרפאתנו מתמחה בו. ארחיב בנושא בפגישת הייעוץ כמובן.

Play Video

כותרת סרטון הדר ישראלי מדברת על ניתוחי חזה

משפט ממני אלייך:

מטרתו של הניתוח היא קודם כל

לאפשר לך נוחות מרבית ושיפור הדימוי העצמי

שאלות ותשובות

בין שעתיים לארבע שעות.

החיתוך הראשון מבוצע מסביב לעטרה ולאחר מכן נעשה חתך נוסף בחלקו התחתון של השד – כשמדובר בשד גדול מאוד, נעשה חיתוך נוסף לאורך קפל השד. מתחת לעטרה ולפטמה, אנו מסירים את רקמות העור והשומן העודף ולבסוף מהדקים את השד בצורתו החדשה, מחזירים את העטרה ואת הפטמה למקומן ולבסוף תופרים. כשהחזה גדול ונפול אמליץ לך לעשות ניתוח משולב של הקטנה והרמת חזה, זאת מאחר והרמת שד גדול מאוד עשויה להניב תוצאות לטווח הקצר בלבד ואז קיים הסיכוי שהוא שוב יפול.

לפני ואחרי

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.