ניתוחי חזה

החזה הנשי נחשב למרכז הנשיות וחלומה של כל אשה שהחזה שלה ייראה סימטרי, אסתטי, חושני, צעיר ורענן.. במהלך החיים שלנו כנשים החזה שלנו מושפע מעליה וירידה במשקל, מהריונות, לידות והנקות וכמובן מהשפעות הגיל. מרפאתנו מציעה מגוון רחב ומלא של ניתוחים לעיצוב החזה לנשים (וגם לגברים) והיום אין שום סיבה שלא תתהדרי בחזה אליו את שואפת.

הגדלת חזה

כל אישה רוצה שהשדיים שלה יהיו בדיוק כמו שהיא חלמה עליהם בילדותה. בגודל המדויק, בצורה הסימטרית, עומדים בזווית הנכונה… אם בתהליך ההתפתחות הנשית שלך החזה שלך נעצר בגודל קטן מידי לטעמך או שהשדיים אינן סימטריים, אין ספק שמעבר לנראות שמאכזבת אותך, את וודאי מרגישה אי נוחות לחשוף את השדיים ברגעים אינטימיים ובכך גם עלולה להיפגע חוויה מינית עבורך. ואני אומרת לך – חבל. מגיע לך את כל החוויה. גם של הנראות וגם של התחושה.
הגדלת חזה באמצעות שתלים הוא הניתוח הפלסטי המבוקש ביותר בארץ ובעולם…

ניתוח הרמת חזה

היום כבר אין סיבה שלא תהיי מרוצה ממראה החזה שלך. נשים רבות מחליטות לעבור ניתוח שיסייע בחיזוק הביטחון העצמי ויעלה את רמת האושר והאהבה לגופן.
אחד הניתוחים הפופולריים ביותר הוא ניתוח להרמת חזה. מדובר בהליך קוסמטי המסגל לחזה מראה מורם, צערי, טבעי ורענן. בהליך עצמו אני מעצבת את השד על ידי הסרת עודפי עור וקימור הרקמות הסובבות אותו. ניתוח להרמת חזה תפקידו לשוות לחזה מראה פרופורציונלי וזקור וטבעי.
הרמת חזה בלבד לא משנה באופן משמעותי את גודלו ואת זה חשוב שתדעי…

ניתוח להקטנת חזה

ניתוח להקטנת חזה הינו הליך כירורגי של הקטנת גודל השדיים ע”י הסרת עודפי רקמת שד, שומן, עודפי עור ועיצוב מחדש של רקמת השד כך שיתקבל חזה פרופורציונלי וזקור מעבר לתוצאה האסתטית, הניתוח נועד להקל על תסמינים כגון: כאבי גב, כאבי כתפיים, בעיות היגיינה או מודעות עצמית הקשורים לשדיים גדולים וכבדים.

תיקון אסימטריה בשדיים

נשים בעלות אסימטריה או חוסר איזון בגודל השדיים עלולות לחוות על פי רוב קושי בביטחון מיני ובמציאת בגדים מטשטשים. מניסיון של מאות נשים שניתחתי, אני באמת ממליצה לא להיות בתחושת הסבל ולדעת שיש פתרונות.
מדובר בתופעה מולדת או הפרעה התפתחותית הניתנת לתיקון באמצעות ניתוח להגדלה או להקטנת חזה.
אם את בעלת חזה קטן, נמליץ לעשות ניתוח להגדלת חזה באמצעות החדרת שתלי סיליקון בגדלים שונים לכל אחד מהשדיים על מנת להשוות אותם בגודלם ובנפחם לצורך יצירת איזון בניהם ופרופורציות מתאימות בדיוק לגופך…

שחזור שד

לפני הכל אם את פה זה אומר שאת מלכה! שאת לוחמת. שאת מנצחת. או שעשית בחירה אמיצה ביותר לטובת הבריאות שלך. אני מצדיעה לך!
אני מלווה מאות נשים בתהליכי שחזור שד ומבינה לחלוטין שההחלטה לגבי ניתוח שחזור השד לאחר כריתה הוא נושא רגיש מאוד אצל נשים רבות…

גינקומסטיה

גבר יקר, העמוד הזה הוא בשבילך. לא סתם אומרים “חזה גברי”. גברים חושפים את החזה שלהם באופן טבעי ופלג הגוף העליון של כל גבר הוא “עניין” בעיני הגברים לטובת חיזור, דימוי הגוף ולנוחות להיחשף בפומבי. הרבה גברים נמנעים מחשיפת החזה שלהם בשל נראות של חזה “נשי”.
חזה גברי אמור להיות שטוח. רקמת השריר תחתיו בולטת וחטובה.
גניקומסטיה זוהי רקמת שד עודפת אצל גבר הגורמת לחזה גברי להיראות נשי…

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

ניתוחי חזה