ניתוח גניקומסטיה לגבר

גבר יקר, העמוד הזה הוא בשבילך. לא סתם אומרים “חזה גברי”. גברים חושפים את החזה שלהם באופן טבעי ופלג הגוף העליון של כל גבר הוא “עניין” בעיני הגברים לטובת חיזור, דימוי הגוף ולנוחות להיחשף בפומבי. הרבה גברים נמנעים מחשיפת החזה שלהם בשל נראות של חזה “נשי”.
חזה גברי אמור להיות שטוח. רקמת השריר תחתיו בולטת וחטובה.
גניקומסטיה זוהי רקמת שד עודפת אצל גבר הגורמת לחזה גברי להיראות נשי.
אין לזה קשר לפעילות גופנית שאתה עושה או למאמץ להיראות חטוב ושרירי. מצבורי השומן בבלוטות השד יישארו אבל החדשות הטובות שלי אליך הן שיש לזה פיתרון פשוט ונגיש.

על התהליך

אם הגעת אלי, אני מבינה שאתה סובל מחזה שנראה כמו חזה נשי והדבר מפריע לך, ובצדק.
הרגישות ברורה ואני מבטיחה לך שלאחר שניפגש ונדבר, אתה תבין שיש דרך לוותר על המראה הזה ולהחזיר לעצמך את מראה החזה הגברי הנורמטיבי.
יש מגוון סיבות אפשריות להיווצרות “חזה נשי” בגבר וסוג הניתוח מושפע מהן:
השכיחה ביותר היא גיל ההתבגרות, חוסר איזון הורמונלי בין ההורמונים הזכריים לנקביים כך שההשפעה של הנקביים עולה וגורמת לגירוי יתר. לעיתים כשיש הפרשה של הורמון נקבי בכמות גבוהה, מתפתחת רקמת שד (הנותנת מראה נשי לחזה)
לעיתים מדובר ברקמה שומנית שהיא חלק מהשמנת יתר ,ממש ברקמת שד בדומה לנשים. לעיתים קיים מרכיב של עודף עור ולפעמים לא וגם זה משפיע על היקף הניתוח, סוג הניתוח והחתכים הניתוחיים.
ולעיתים הסיבה היא רפואית מאוחרת – בדרך כלל הורמונלית.
מצב זה של “חזה נשי” עלול להשפיע רק על צד אחד של החזה או על שניהם ולהיות סימטרי או אסימטרי.
מבחינת הניתוח, מדובר בניתוח אסתטי ככל ניתוח אסתטי אחר, שכן גדילת החזה אינה מסוכנת לבריאות, אך מהווה השפעה אסתטית הפוגעת בתחושת הגבריות ומהווה ברוב המקרים מקור למבוכה ובושה עבור הגבר. ייתכנו מצבים של א-סימטריה, מה שמגביר את תחושת אי הנוחות.
בעשורים האחרונים, בשל העלייה במודעות העצמית ובשל האופנה העדכנית של הסרת שיער אצל גברים, ישנה עלייה באחוזי הגברים המתלוננים על התופעה ומגיעים לניתוחים פלסטיים לתיקון העיוות בחזם.

אם אתה משתמש בתרופות שונות לאורך זמן (תרופות למניעת התקרחות או תרופות נגד צרבת) משתמש במריחואנה, נוטל הורמונים סטרואידלים או סובל מחוסר יציבות הורמונלית בשל חוסר איזון בגוף בין הטסטוסטרון, ההורמון הגברי, לפרוגסטרון, ההורמון הנשי. ככל הנראה, אחת הסיבות או יותר תגרום לגינקומסטיה.
גם סטרואידים אנאבוליים שצורכים ספורטאים, עלולים לייצר את ההשפעה וכך גם תחליפי טסטוסטרון. לכן חשוב שתעדכן אותי מראש בכל תרופה או תוסף שאתה נוטל כדי לאתר את הגורם לבעיה.
גינקומסטיה יכולה להופיע בכל גיל ולמעשה היא נפוצה כבר בגיל ההתבגרות בשל השינויים ההורמונליים המתרחשים בו.

קרא עוד
Play Video

כותרת סרטון הדר ישראלי מדברת על ניתוחי חזה

משפט ממני אלייך:

היווצרות “חזה נשי” אצל גבר הוא לא עניין של “מה בכך”. מטרתו של ניתוח משנה חיים זה היא בראש ובראשונה לשפר את הדימוי העצמי והגבריות שלך ולאפשר לך נוחות וביטחון בחשיפת החזה ליד אנשים אחרים

שאלות ותשובות

ניתוח גינקומסטיה נמשך כשעה עד שלוש שעות. במהלך הניתוח אסיר את רקמת השד העודפת כדי להשיב לחזה את מראהו הגברי.

אם אובחנת כסובל מגינקומסטיה והגורם לגינקומסטיה מטופל, תוכל לעבור את הניתוח והבשורה המשמחת היא שאין מגבלת גיל.
אם אתה סובל מגדילת חזה בשל משקל עודף, מומלץ מאוד שתרד במשקל. תמיד חשוב לשלב פעילות ספורטיבית ולהשלים את התמונה עם ניתוח להסרת עודפי עור לאחר הגעתך למשקל היעד.
ייתכן שהגינקומסטיה הופיעה כתופעה משנית לתרופה שהנך נוטל, אם אתה סובל מהפרעה הורמונלית שעשויה לגרום לחזה לגדול מחדש, מומלץ לטפל קודם כל בבעיה. כי אם הבעיה לא תטופל, תיתכן צמיחה מחודשת של רקמת שד אשר תפגע בתוצאה האסתטית של הניתוח.

כשגרת הכנה לניתוח נבקש ממך לבצע בדיקות דם כגון א.ק.ג, צילום חזה ועוד, וזאת בהתאם לגילך ולמצבך הרפואי, אולטראסאונד ממוגרפיה ולרוב נזדקק גם לבדיקת אנדוקרינולוג.
חשוב שאקבל מידע על ההיסטוריה הרפואית שלך ואם יש תרופות שאתה נוטל באופן זמני או קבוע, וכמובן שאם אתה מעשן אז אמליץ על הפסקת עישון לפחות חודש לפני ואחרי הניתוח.

התהליך יתאפשר ע”י שאיבת שומן בניתוח עם חתך זעיר. או במקרה בו קיים עודף רקמת שד נוקשה שאינה נשאבת בקלות, ייעשה חתך באזור העטרה שסביב הפטמה, זהו אזור שאינו נוטה להצטלק לעומת אזורים אחרים בגוף, לאחר הסרת הרקמה הצלקת לא תבלוט לעין. במידה ונשארים עודפי עור אני מסירה גם אותם.
לעיתים ניתן להסיר את רקמת השד דרך חתך מרוחק בדופן בית החזה הצדדי ודרכו להסיר את הבלוטה (Pull through)
במקרה של שאיבת שומן בלבד, אורכו של החתך יהיה מילימטרים ספורים וכמעט ולא ניתן יהיה להבחין בו. אם מתעורר הצורך להסיר גם רקמות שד ועור, החתך יהיה מעט ארוך יותר, אך בכל מקרה, גם כאן לא תישאר צלקת גלויה.
במקרים נדירים בלבד, הניתוח יתמקד רק בהסרת רקמות השומן מהשד ורק אחרי כשנה ניתן יהיה להסיר עודפי עור. הסיבה לכך היא שלעיתים העור עלול להתכווץ מעצמו בתקופה הזאת וכך ייתכן שניתן יהיה להימנע מהליך כירורגי נוסף.
בשאיבת שומן מונחית לייזר צפויים עודפי העור להיספג במשך מספר חודשים.

לניתוח גינקומסטיה אחוזי הצלחה גבוהים מאוד וגם אם ישנם סיבוכים הם סיבוכים קלים ביותר כמו זיהום באזור המנותח, דימום, בצקות למספר שבועות, פגיעה עצבית זמנית בדרך כלל ובמקרים נדירים בלבד אסימטריה בין השדיים אשר תצריך תיקון בניתוח חוזר.

בימים הראשונים לאחר הניתוח, החזה עלול להיות מעט נפוח ורגיש. ייתכן שתחוש כאב מקומי ויופיעו שטפי דם באזור המנותח אשר ייעלמו עד עשרה ימים מיום הניתוח.
לאחר הניתוח מומלץ להימנע מפעילות גופנית מאומצת ולחזור לפעילות ספורטיבית באופן הדרגתי ומתון
תיתכן רגישות בשדיים או חוסר תחושה בשבועות הראשונים לאחר הניתוח, אלו תופעות טבעיות אשר יחלפו מעצמן כעבור מספר חודשים.
בתום הניתוח נחבש בית החזה בחבישה לוחצת ומקבעת. המטרה היא לוודא שהרקמות מתחברות זו לזו ומתאחות באופן מקסימלי.
חשוב ללבוש בגד אלסטי במשך כל תקופת ההחלמה במטרה להדק את העור ולהחזירו למקומו הטבעי.
כ 4 עד 6 שבועות לאחר הניתוח ניתן לחזור לפעילות גופנית. החלמה מלאה היא בין שישה חודשים לשנה עד שהחתכים מחלימים.
הצלקות הנותרות כמעט שאינן נראות לעין. הרגשתו ואיכות חייו של הגבר הסובל מגינקומסטיה תשתפר לעין ערוך באופן מידי.

לפני ואחרי

לפני
אחרי
לפני
אחרי
ניתוח גניקומסטיה לגבר לפני
לפני
ניתוח גניקומסטיה לגבר אחרי
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
ניתוח גניקומסטיה לפני
לפני
ניתוח גניקומסטיה אחרי
אחרי
גניקומסטיה לפני
לפני
גניקומסטיה אחרי
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

ניתוח גניקומסטיה לגבר