ניתוח עפעפיים

כשהעפעפיים שלנו מתחילות להתבגר, מייד יש תחושה של צניחה. של עייפות. של שקיות מתחת לעיניים או עור מקומט וצנוח. מעל העין. המצב הזה מתסכל נשים רבות ואני יכולה לחלוטין להבין את זה. למרות שאנחנו חשות עדיין צעירות ובריאות, מראה העיניים שלנו עייף, מבוגר ושמוט. את ודאי תשמחי לדעת שיש דרך לשפר את מראה העפעפיים בניתוח קל שנועד להסיר עודפי שומן, קפלי עור ולחזק שרירים רופפים בעפעף העליון, בעפעף התחתון או בשניהם.
מדובר בהליך קצר יחסית שיוכל לרענן את מראה פניך ולהצעירם בכמה שנים טובות.

על התהליך

יש את הרגע הזה שאת מסתכלת במראה ונשקפת מולך אישה שנראית עייפה, בעלת עפעפיים נפולים, עם שקיות תחת העיניים ו/או קמטים בין הגבות? ואת בכלל לא מרגישה כך. במידה וזו האישה שאת רואה, אני אשמח להיפגש איתך באופן אישי בקליניקה שלנו. יש היום פתרונות קלים ומהירים יחסית לשיפור מראה העיניים באמצעות ניתוח עפעפיים עליונים ו/או תחתונים.
ניתוח עפעפיים תחתונים נועד לטפל בשקיות מתחת לעיניים. הנפיחות הקיימת באזור העפעף התחתון נגרמת כתוצאה משקיות שומן אותן אני מסירה במהלך הניתוח. את השקיות הללו אני מקפידה להסיר מעט ובזהירות, על מנת למנוע מהעיניים לשקוע פנימה וכדי שלא יתקבל מראה זקן וחולה. בשלב הראשון אבצע חתך של כ- 2 מ”מ מתחת לקן הריסים, ממנו אוכל להוריד מעט עודפי עור. במידה ואין עודפי עור, אבצע את החתך מבפנים, דרך הלחמית, כך שלא תישאר צלקת בחוץ בתום הטיפול.
ניתוח עפעפיים עליונים נועד לטפל בעודפי עור ושומן מעל העפעף, שנוטים לצנוח עם הזמן, ולהסירם. לעיתים קיים מבנה עיניים שונה בין אישה לאישה. אני מבצעת התאמה של שיטת הניתוח למבנה העפעף שלך כך שיהיה כמה שיותר טבעי.
במידה וקיים בעפעף העליון סמוך לאף, בלט שומני דמוי כדור קטן אוכל להסירו במהלך הניתוח. לשם כך אבצע חתך בתוך הקפל הטבעי של העפעף, כך שבמידה ותיווצר צלקת, היא תהיה מוסתרת. פרוצדורה זו מאפשרת פגיעה מינימלית וסיכוי קטן מאד לסיבוכים.

ניתוח עפעפיים לגברים הינו אחד מהניתוחים הפלסטיים הפופולריים ביותר בקרב גברים בימינו. טיפול הנותן מענה לסימני ההזדקנות על ידי טיפול בשקיות מתחת לעיניים ו/או על ידי הסרת עודפי עור בעפעפיים העליונים. השיפור שניתן להעניק לגברים הוא קטן יותר יחסית לזה שניתן להעניק לנשים, בגלל ההבדלים במבנה הפנים של גברים ונשים (לגברים למשל יש גבות ישרות ונמוכות ועיניים שקועות).

Play Video

כותרת סרטון הדר ישראלי מדברת על ניתוחי חזה

משפט ממני אלייך:

עפעפיים הם המסגרת של העיניים.
כשהם מורמים, צעירים ועירניים, כך גם יהיו העיניים שלכם, הניבטות דרכם.

שאלות ותשובות

הניתוח נמשך כשעה עבור ניתוח בעפעף העליון וכשעה וחצי עד שעתיים לניתוח משולב של עפעפיים עליונים ותחתונים יחדיו.

רוב המועמדים לניתוח עפעפיים הם אנשים מבוגרים אשר מעוניינים לטפל בתופעות הנלוות לתהליך ההזדקנות, אך בימינו הניתוח נעשה פופולרי גם אצל צעירות וצעירים המבקשים לעבור את הניתוח במטרה להיפטר משקיות נפוחות מתחת לעיניים.
זאת ועוד,ניתוח עפעפיים מיועד למי שחווה הפרעה בראיה, הסתרה של שדה הראיה העליון או למי שסובלת מעודפי עור ו/או משקיות שומן הרוכבים על העפעף העליון וגורמים לתחושת כובד וקושי בפתיחת העיניים. כמו כן, במידה ומופיעות שקיות שומן מעל או מתחת לעינייך או שמראה העיניים שלך השתנה והעין נראית יותר סגורה ומוסתרת, יש מקום לשקול ניתוח עפעפיים לשיפור המראה האסתטי

המידע הרפואי שלך חשוב מאוד ולכן אבקש דיווח על ההיסטוריה הרפואית שלך כגון מחלות לב,מחלות של בלוטת התריס, סכרת וכל בעיה שקיימת בעיניים כמו גלאוקומה, עיניים יבשות ורגישויות ואלרגיות באזור העיניים.
מומלצת הפסקת תוספי מזון טבעיים כגון: ג’ינקו בילובה, ג’ינסנג, שום וזנגוויל, העלולים לגרום לדימום יתר.
כשבועיים לפני הניתוח מומלץ להפסיק ליטול תרופות מדללות דם כמו: אספירין ואיבופרופן
חשוב מאוד להימנע מחשיפה לשמש כשבוע לפני הניתוח ובמשך שלושת החודשים שלאחריו.

ניתוח עפעפיים הינו ניתוח אמבולטורי המבוצע לרוב בהרדמה מקומית בלבד ובתוספת חומרים מטשטשים לוורידים. בניתוח מבצעים חתכים עדינים המסווים היטב בעפעף התחתון, בעפעף העליון או בשניהם יחדיו וללא צלקות הנראות לעין. החתכים בעפעף העליון נעשים בקפל העפעף החיצוני או בחלק הפנימי של הלחמית דרכם יוסרו עודפי השומן והעור. בשלב הבא אבצע מתיחה של רקמות החיבור וחיזוק של השרירים בהתאם למטרות שנגדיר במשותף בפגישת הייעוץ. החתכים נתפרים בתפרים עדינים ומדויקים

כמו בכל ניתוח ופעולה כירורגית, גם בניתוח עפעפיים יתכנו סיכונים וסיבוכים פוטנציאליים, אך הסבירות לסיכונים חמורים הינה נמוכה. עם זאת, חשוב לזכור כי קיימים הבדלים אנטומיים בין מטופלת למטופלת וכי כל אחת יכולה להגיב אחרת לטיפול דומה, כך שייתכן כי נשים עם עיניים בולטות או יובש בעיניים, תגבנה בצורה שונה לטיפול ולתהליך ההחלמה מנשים ללא תכונות אלו. בפגישתנו האישית בקליניקה שלנו תקבלי הסבר מדויק על הסיכונים הספציפיים בניתוח האישי שלך

ניתוח זה אינו מלווה באשפוז. במשך שלושת הימים שלאחר הניתוח חשוב מאוד לקרר את העפעפיים בעזרת קרח בתדירות גבוהה (30 דקות קירור ו- 30 דקות הפסקה לסירוגין או בעזרת קומפרסים של אפונה קפואה). בלילה לא נדרש לקרר את העפעפיים.
יש להימנע מהרטבת אזור הניתוח במים חמים למשך 3 ימים. תוכלי להרטיב במים קרים או פושרים.
את השימוש במדללי הדם במידה ונוטלת, רצוי לחדש לאחר קבלת אישור ממני או מרופא המשפחה שלכם
ניתן להשתמש במשחה אנטיביוטית ובטיפות עיניים ע”פ הצורך וכפי שיומלץ לכם במכתב השחרור. בנוסף, במשך 7-14 ימים, יש להימנע משימוש בעדשות וכן להימנע משפשוף העיניים לקראת קבלת תוצאה אופטימלית.

לפני ואחרי

ניתוח עפעפיים לפני
לפני
ניתוח עפעפיים אחרי
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

ניתוח עפעפיים