סקין בוסטר

כאשר אנחנו מביטות במראה, אנחנו מבחינות מיד בכל אותם פגמים קטנים שנוספו לפנינו ולגופנו עם השנים. ככל שאנחנו מתבגרות, העור שלנו הופך לדק ויבש יותר, הוא נראה חיוור ומופיעים עליו קמטוטים וכתמי פיגמנטציה, שפוגעים במראה החלק והיפה שלו. כל אלו הן תוצאות טבעיות של תהליך התבגרות הגוף, בעקבות הירידה העקבית בייצור הקולגן והאלסטין הטבעיים בגוף, ושל חשיפת העור לשמש, לעישון ולגורמים נוספים שמשאירים בו סימנים קבועים.

בעבור חלק מהנשים, וגם הגברים כמובן, מהווים הפגמים הללו גורם לאי-נחת, לתסכול ואולי אף לחוסר ביטחון. גם כאשר המצב אינו חמור, ולמעשה כמעט אינו נראה לעיניהם של זרים, המבט הביקורתי שלנו כלפי עצמנו אינו מתפשר על הקיים, ומבקש להשיב את שאבד. זו הנקודה שבה אנו פונות לבדוק פתרונות אסתטיים שונים שעשויים לשפר את מראה העור, וכאלו יש היום לא מעט.  

מילוי קמטים באמצעות חומצה היאלורונית

על תהליך סקין בוסטר

עור הפנים החלק והזוהר שנהנינו ממנו בצעירותנו אינו משתנה ביום אחד, אלא בתהליך הדרגתי ואיטי, שבו העור שלנו מייצר פחות ופחות אלסטין וקולגן, שהם בין הגורמים העיקריים האחראיים למראה עור בריא ויפה. גם לחוויות החיים שלנו יש השפעה משמעותית על מראה העור שלנו – החשיפה לשמש ועישון לאורך שנים יוצרים בעור כתמים וקמטוטים, ומחלת האקנה, שפוגעת בלא מעטים בצעירותם, מותירה אף היא סימנים וצלקות קבועים בעור הפנים. 

אחד מן הפתרונות היעילים למצב זה הוא סקין בוסטר, חומר מילוי המכיל חומצה היאלורונית היברידית ומעניק אפקט מיידי של אנטי-אייג’ינג לאזור המטופל. החומר, המוזרק לשכבת ההיפודרמיס של העור ומפוזר על פני השטח המוגדר כולו, מעודד יצירה מוגברת של קולגן ואלסטין טבעיים בגוף ומחדיר אל העור לחות רבה בצורה אינטנסיבית, כך שהעור נראה (ומרגיש) מוצק, רך, אחיד, חלק וזוהר יותר. 

הטיפול בסקין בוסטר מבוצע באמצעות הזרקה שטחית מפושטת, על פני כל האזור שנבחר לטיפול ולרוב יידרשו כ-3-2 הזרקות בהפרש של שבועות ספורים ביניהן. התוצאות של הטיפול ניכרות מיד לאחר הטיפול, שכן העור מתמלא בלחות ומקבל גמישות מחודשת, שמטשטשת את הצלקות ואת הקמטוטים שיש בו באופן מיידי. בנוסף לכך, העור עצמו משנה את מרקמו והופך לחלק ונעים יותר. לכל זאת נוסף האפקט המתמשך של החומר, המעודד את חידוש העור באופן טבעי לאורך זמן. 

סקין בוסטר הוא טיפול פופולרי מאוד היום, והוא אפילו הפך לשגרת חיים בעבור מטופלים מרוצים רבים. תוצאות הטיפול נשמרות לתקופה של בין 6 ל-12 חודשים, וחידוש ההזרקות לאחר כ-6 חודשים ישמר את המראה הזוהר והחלק של העור למשך שנה נוספת. הסקין בוסטר מתאים מאוד לשימוש באזורי הסנטר, הפה והלחיים וגם באזורים אחרים בגוף הסובלים מפגעי השמש, ובעיקר המחשוף והכתפיים, כך שאת יכולה לקבל שינוי משמעותי במראה בכמה הזרקות קצרות.    

מעל השפה העליונה מופיעים קמטוטים עדינים עם השנים הם מחמירים לשפה התחתונה ולצידי הפה. קמטים מסוג זה ניתן לראות יותר אצל נשים מעשנות וכמעט שאינם נראים בקרב גברים, בשל עור פניהם העבה, והגילוח כשלעצמו גורם לפילינג יומי.
השפה התחתונה נסוגה אחורה (ולעיתים גם השפה העליונה), בשל הידלדלות עצם הלסת התחתונה. תהליך זה הופך לקיצוני יותר לאחר השתלת שיניים, מעבר לשיניים תותבות, איבוד שיניים וכדומה.
מנסיוני, הופעת הקמטוטים והמריונטות מעסיקה נשים רבות, בפרוצדורה פשוטה יחסית תשפרי את מראה שפתייך ותחושתך תשתנה פלאים.

קראי עוד
Play Video

כותרת סרטון הדר ישראלי מדברת על ניתוחי חזה

משפט ממני אלייך:

השנים החולפות וחוויות החיים מותירות את רישומן על העור שלך, שכבר לא נראה זוהר וחלק כבעבר. סקין בוסטר מעניק לעורך אפקט מיידי, ואף מתמשך, של לחות והתחדשות, ולך הוא מעניק חיוך גדול יותר.

שאלות ותשובות

משך הטיפול תלוי בכמות ההזרקות הנדרשות. בדרך כלל התהליך יימשך כ-30-15 דקות, ומיד לאחריו תוכלי לחזור לשגרת יומך.

הסקין בוסטר נותן מענה למגוון בעיות ועל כן הוא מתאים כמעט לכל אדם. הירידה הטבעית באיכות העור ובמראה שלו עם השנים משותפת לכולנו, ולכל אחד מאיתנו האזורים הבעייתיים שבהם חשוב לו יותר לטפל – בין אם זה בפנים או בגוף.
הטיפול מתאים במיוחד לאנשים שכבר חווים את השפעות הגיל, אך הוא נותן מענה מצוין גם לאנשים צעירים יותר שרוצים לשמר את מראה העור ולהעניק לו טיפול אנטי-אייג’ינג מוקדם. גם אנשים שסובלים מכתמי שמש ופיגמנטציה ומצלקות כתוצאה ממחלת האקנה יכולים להפיק תועלת רבה מן הטיפול בסקין בוסטר, שכן הוא מטשטש כתמים וצלקות בצורה טובה.

הסקין בוסטר והפרופילו הם חומרי מילוי דומים, המכילים חומרים כמעט זהים. ההבדל המשמעותי ביניהם הוא בריכוז החומרים השונים וביחס ביניהם, כאשר הפרופילו מכיל יותר חומצה היאלורונית ומעודד התחדשות מוגברת של החומרים הטבעיים בגוף, אך האפקט המיידי הנראה לעין שלו הוא פחות משמעותי מזה של הסקין בוסטר.

לקראת הטיפול אין הכנות מיוחדות, מעבר לשטיפת הפנים במים וסבון.
במידה ואת משתמשת בתרופות לדילול הדם (כמו אספירין או קומדין), מומלץ להפסיק ליטול אותן כשבוע לפני ההזרקה.
כדי לקבל תוצאות מיטביות, מומלץ גם להימנע משתיית אלכוהול כשבוע לפני ההזרקה.
במידה ויש לך אירוע חשוב, נמליץ לבצע את הטיפול כחודש וחצי עד חודשיים לפני האירוע.

הזרקת סקין בוסטר היא הליך פשוט ומהיר יחסית, אך היא עלולה להסב מעט כאב. להפחתת הכאב משתמשים במשחת אלחוש מקומית הנמרחת באזור המיועד להזרקה לפני ביצוע הפעולה, וזו מפחיתה בצורה ניכרת מחוסר הנוחות. לאחר האלחוש, ניתן לבצע את הזרקת חומר המילוי אל השטח שבו מבוצע הטיפול באמצעות מחט. לאחר הטיפול, שאורך בין 15 ל-30 דקות, תוכלי לשוב לשגרת יומך הרגילה.

תופעות הלוואי של הטיפול – גרד, נפיחות ואדמומיות – הן אינן קשות והן חולפות במהרה, כך שלך אין סיבות רבות לדאגה.

לפני ואחרי

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

סקין בוסטר