טיפול בגלי רדיו לפנים RF וטיפולי לייזר להצערת העור, הסרת נימים ופיגמנטציה

משחר ההיסטוריה אנחנו מחפשות את נוסחת הקסם לעצירת הזדקנות עור הפנים. כנשים, האסתטיקה היא חלק מההוויה התבונית שלנו ואנחנו מנסות לשוות לעצמנו מראה צעיר, רענן ואטרקטיבי על ידי שימוש בתכשירים רבים. בין אם זה טיפולים קוסמטיים או שימוש בקרמים ומסכות.

אם בעבר שלט בתחום טיפולי הפנים והצוואר מתיחת הפנים, שהצריכה הגבלות שונות והחלמה ממושכת , הרי שכיום ישנן טכנולוגיות חדשניות, לא כירורגיות, שהביאו למהפכה בתחום טיפולי הפנים והפתרונות הקיימים לאקנה, צלקות, פגמנטציה וקמטוטים מתבצעים בקלות ובפשטות ע”י גלי רדיו ולייזר.

אני ממליצה לך להתחיל בטיפולים לא כירורגיים להצערת העור מראשית תהליך הזדקנות העור, סביב גיל 30.
טיפולי לייזר, US, הסרת פיגמנטציה, ריענון העור, מתיחה לא כירורגית והשבת נפחים.
מדובר בטיפולים שמתאימים גם לבעלות עור כהה וניתן לעשות את הטיפולים כל השנה, גם בקיץ ללא חשש מפיגמנטציה.

, הסרת נגעי עור, טיפול בצלקות

על התהליך

כשעור הפנים שלנו מתחיל להתבגר אנחנו מרגישות שכתמי השמש מתחילים להישאר ולא להיעלם, העור באזור הצוואר מתחיל להיות רפוי ומעט קמטוטי, הלחיים מעט נפולות וחסרות בנפח וחיוניות ולרוב זה מפריע לנו. אנחנו מתחילות להסתובב ולבחון את מראה הפנים של נשים אחרות וחושבות איזה עור פנים נראה יותר מתוח, רענן, תפוח ובריא.

אני יכולה להבטיח לך שהיום אין בכלל סיבה להתלבט. כשהדרך לשם כל כך קלה וקצרה, אינה פולשנית ומוכיחה את התוצאות שלה, ככל שתקדימי להתחיל את טיפולי הפנים באמצעות גלי רדיו או לייזר, כך תוכלי לדחות את הצורך בניתוחים פולשניים להשגת עור פנים מתוח ורענן.
ישנן שתי שיטות מרכזיות לטיפול:
טיפול פנים בגלי רדיו – טכנולוגיה משקמת ומייצרת עור במראה צעיר, בריא ויפה. מסייע בעיקר במקרים קלים לצורך חידוש מרקם עור הפנים.
עם השנים ,כמות הקולגן הטבעי בגוף, הולכת ופוחתת והעור פחות אלסטי. יש דרך לעודד את העור לייצר מחדש קולגן על ידי פעולת גלי הרדיו. 
גלי חימום נשלחים אל שכבת העור האמצעית (“רקמת הדרמיס”) המעודדת את העור לייצר קולוגן. וכך מתקבל מראה אלסטי, בריא ורענן יותר בפנים ובצוואר, תוך הפחתה ניכרת של הקמטוטים. טיפול בגלי רדיו לפנים אינו כרוך בתופעות לוואי או כאב ואינו עלול לעורר אלרגיות.

טיפול פנים בלייזר – מעניק מענה רחב יותר במקרים מגוונים מאי אחידות במרקם העור ושיפור איכותו, טיפול בפיגמנטציה והבהרה, אי סדירות של העור, איבוד מלנין, צריבה של נגעים, הסרת כתמי עור, טיפול באקנה וגם טכניקה לקילוף העור, המקבילה לפילינג קל.
הבחירה בשיטה בה יתבצע טיפול הפנים תעשה, בהתאם למצב העור שלך. קיימים סוגים רבים של טיפולי לייזר בעלי אורכי גל שונים המאפשרים לטפל בבעיות שונות ומותאמים אישית בקליניקה.
ישנם מכשירי לייזר שנועדו למצק את העור ולהדק אותו ונותנים אפקט של מתיחה ללא ניתוח. מתאים לנשים עם צניחות עור קלות בלבד.
מטרת התהליך היא: ריפוי, שיפור מרקם עור הפנים, טשטוש צלקות, הסרת כתמי פיגמנטציה, עידוד העור לחדש את עצמו, והכל – ללא שימוש בסכין מנתחים ותוך חזרה מהירה לשגרה.
גלי הלייזר גורמים לקילוף השכבה העליונה של העור ("האפדירמיס"). קילוף האפידרמיס גורם לעור להראות אחיד. את גלי הלייזר ניתן לווסת לצורך פעולת החימום והקילוף. טכנולוגיית הלייזר מקלפת ומשפרת את מרקם העור. פעולה עדינה שאינה דורשת חבישה.
כאשר מדובר בקמטים עמוקים מומלץ לבצע בנוסף זריקות מילוי, ובמקרים של קמטים עמוקים במיוחד – ניתן לבצע גם פילינג כימי.
ניתן ומומלץ לטפל בלייזר גם אחרי פייסליפט לשימור התוצאה
הטיפולים הפופולריים ביותר הם טיפולי קליר-ליפט, טיפולי אולטראטרפי, פילינג בלייזר, הסרת אדמומיות, הסרת כתמים ונימי דם.
הטיפול אינו מתאים לנשים בהריון או לנשים מניקות, בשל שינויים הורמונליים המתרחשים בגוף.

קראי עוד
Play Video

כותרת סרטון הדר ישראלי מדברת על ניתוחי חזה

משפט ממני אליך:

טיפול להצערת פנים ללא התערבות כירורגית וללא הרדמה, מבטיח לך תוצאות לא פחות מנפלאות בקלות, ללא כאבים, אי נוחות ובלי מאמץ וכמובן ללא זמן החלמה. “ניצחון על הזמן” ומראה צעיר משפיעים גם על ההרגשה הפנימית שלך ועל החיוך . מבפנים. ומבחוץ.

שאלות ותשובות

מומלץ לעשות את הטיפול בטרם נוצרו עודפי עור משמעותיים, סדרה של שלושה עד ארבעה טיפולים תיתן תוצאה אופטימלית.
טיפולי לייזר אורכים כ- 15-30 דקות לטיפול (תלוי גם בשטח האזור המטופל) וטיפולי RF אורכים בין 40- 35 דקות

אם את מרגישה צורך במיצוק והצערת העור, בשלבים ראשוניים יחסית של התבגרות העור, טיפול בגלי רדיו או טיפולי פנים בלייזר הינם טיפולים לא פולשניים המטפלים ברפיון ולדלדול עור הפנים, ומתאימים לנשים ולגברים הנרתעים ממתיחת פנים על ידי ניתוח או תהליך פולשני.
לנשים וגברים בגילאי 35-50 שעורם יחסית מתוח, הסובלים מצלקות אקנה, בעלי גוון עור שאינו אחיד יתאים טיפול פנים בגלי רדיו או לייזר . לעומתם, אנשים מעט יותר מבוגרים בעלי קמטוטים עמוקים יותר עם מרקם פחות אחיד ועור מחוטט או מצולק מתאים טיפול פנים וצוואר בלייזר או אולטראסאונד

בפגישת היכרות אישית ביננו, אני אוכל לבחון את מצבך ואת רצונותיך ואמליץ על טיפול המתאים לצורך מיצוק העור והצערתו
הטיפול לא מתאים לנשים עם צניחות משמעותיות בפנים או בגיל מבגר

לשמחתי ושמחתך, אין צורך לעבור בדיקות ספציפיות ואין הנחיות מיוחדות לפני הטיפול.
בחלק מהמכשירים יינתן אלחוש מקומי בלבד.

טיפולי לייזר

Clear Lift – טכנולוגיה המתאימה לטיפול בדרמיס העמוק, האור חודר לרקמה התת עורית העמוקה במטרה לעורר ייצור קולגן חדש. היפול משפר את איכות העור ומשפר את המראה הכללי שלו על ידי כיווץ והידוק העור והנקבוביות באזור הפנים והצוואר. זוהי דרך בטוחה להשיג מראה פנים מתוח וחלק בקלות ובלי תופעות לוואי.
מדובר בתהליך הדרגתי כשההידוק וההרמה מתקבלים תוך מספר שבועות. חשוב לבצע מספר טיפולים בפרקי זמן קבועים ורצופים לטובת תוצאות אופטימליות.

XEO – פלטפורמת לייזר מהדור החדש שנקראת ALL-IN-ONE מאחר והיא מאפשרת מגגון רחב של טיפולים כמו העלמת כלי דם קפילריים, טיפול בוורידים, חידוש עור, הפחתת קמטים, הסרת פיגמנטים ועוד. הטיפולים יעילים, בטוחים ובעלי דיוק מקסימלי. ניתן לשלב מספר טיפולים למיקסום התוצאות הרצויות עבורך.
הטיפול ניתן לאחר אלחוש מקומי. אין צורך בהרדמה.

טיפולי RF (Radio Frequency

Ulterapy – מבוסס על טכנולוגיה של גלי אולטראסאונד ממוקדים החודרים לעומק המדויק ברקמה. אפקטיבי במיוחד להידוק קו הלסת, צוואר, דה קולטה והרמת גבות.
הטיפול אינו פולשני, ללא חתך או פגיעה בעור.. הטיפול מעורר את התגובה הטבעית של הכוף לייצר קולגן חדש ובריא ומחזק קולגן מוחלש קיים.
מתאים למקרים שבהם קיימת צניחה קלה עד בינונית של העור על ידי כך שמהדק את מעטפת השריר ובכך מביא להרמתו.

legend – הטיפול היעיל ביותר לעיצוב ומיצוק העור, טשטוש קמטים באופן לא פולשני וללא ניתוח. מתאים לאזורי גוף שונים: פנים, צוואר, זרוכות, בטן, ישבן, ירכיים וזרועות. התוצאות מיידיות, היעילות לאורך זמן, הטיפול מהיר וללא זמן החלמה, הטיפול אינו פולשני.
אידאלי לנשים לאחר הריון.
מתאים מאוד למיצוק האור באזורים בעיתיים כגון צוואר וזרועות.
שילב של שתי טכנולוגיות מקבילות (Trilipo RF ו – TriLipo DMA) מאפשר טיפול אפקטיבי של שכבות הדרמיס, שומן ושכבת השרירים. השילוב הסינרגטי מוביל לחיטוב הגוף, הידוק וומיצוק העור, שיפור מראה צלוליט וטשטוש קמטים.
בטיפולי פנים טכנולוגית ה TriLipo RF מובילה לפאקט מתיחה מיידי של העור ובמקביל עידוד וייצור קולגן חדש שמוביל למתיחת עור ושיפור בקמטים לטווח ארוך.

מאחר ומדובר בטיפול קוסמטי מאוד פשוט, שכיח ושאינו פושלני, הסיכונים האפשריים הם ברמת שכיחות נמוכה ביותר, ויכולים לבוא לידי ביטוי בפצעונים, חוסר אחידות בעור הפנים, גירוי ואדמומיות, פריחה, רגישות בעור ונפיחות.
התופעות הללו נקודתיות וחולפות מעצמן.
מידע מלא על ההליך והסיכונים האפשריים תקבלי באופן מלא ומפורט בפגישת הייעוץ איתי בקליניקה. אציג בפניך תמונת מצב מלאה לקראת קבלת החלטה מושכלת עבורך.

הטיפול אינו דורש המשך טיפול בבית.

לפני ואחרי

לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

טיפול בגלי רדיו לפנים RF וטיפולי לייזר להצערת העור, הסרת נימים ופיגמנטציה