הגדלת חזה

כל אישה רוצה שהשדיים שלה יהיו בדיוק כמו שהיא חלמה עליהם בילדותה. בגודל המדויק, בצורה הסימטרית, עומדים בזווית הנכונה… אם בתהליך ההתפתחות הנשית שלך החזה שלך נעצר בגודל קטן מידי לטעמך או שהשדיים אינן סימטריים, אין ספק שמעבר לנראות שמאכזבת אותך, את וודאי מרגישה אי נוחות לחשוף את השדיים ברגעים אינטימיים ובכך גם עלולה להיפגע חוויה מינית עבורך. ואני אומרת לך – חבל. מגיע לך את כל החוויה. גם של הנראות וגם של התחושה.
הגדלת חזה באמצעות שתלים הוא הניתוח הפלסטי המבוקש ביותר בארץ ובעולם.

בהליך כירורגי זה, אני משתמשת בשתלי שד שמטרתם לתת לשדיים שלך את הגודל, הצורה, המלאות והמראה הכללי הרצוי ועל ידי כך לשפר פלאים את תדמית הגוף שלך בעיני עצמך וכמובן להשפיע על ההרגשה הנפשית שלך.

הגדלת חזה

על התהליך

אם עברת את גיל הבגרות ( הגיל בו החזה הפסיק לגדול ולהתפתח) ואת  מרגישה שהחזה שלך קטן מדי, אינו סימטרי או שאיבד את ניפחו אחרי הלידות וההנקות ותחושה זו מעוררת בך חוסר נוחות ומשפיעה על הדימוי העצמי שלך, אני ממש ממליצה לך על ניתוח להגדלת חזה.

הגדלת חזה עם שתלים היא ניתוח קוסמטי נפוץ ביותר לשינוי הגודל, הצורה, המלאות והמראה הכללי של השדיים. נשים מדווחות על חזרתו של הביטחון העצמי בעקבות יצירת קימורים פרופורציונאליים לגוף.

את הניתוח ניתן לעשות באחת משתי האפשרויות:

  •  השתלת שתלי סיליקון
  • הזרקת שומן עצמי.

מטרתו של ניתוח להגדלת חזה היא מילוי שד שהתרוקן אחרי ירידה במשקל או לאחר לידה והנקה, הגדלת שדיים קטנים, יצירת מבנה מעוגל יותר לשד או תיקון הבדלים של אסימטריה בין השדיים.

במהלך פגישת ייעוץ ולאחר שנכיר אחת את השניה, אני אלמד את הרצונות שלך ונסתכל יחד על מבנה הגוף שלך כדי להתאים לך את הפיתרון הכי נכון לגופך.

אחד הדברים החשובים לי בעיקר עבורך הוא להתאים את הגודל הרצוי של השדיים לפרופורציות הטבעיות של הגוף שלך. לאפשר מראה מלא ועסיסי. נדון בסוג השתל (עגול או אנטומי), מיקום שתל (מעל או מתחת לשריר), מיקום חתך (בקפל או סביב העטרה) וגם בגודל השתל הרצוי. תקבלי הסבר מפורט על סוגי השתלים וההבדלים ביניהם.

לקבלת התוצאות הטובות ביותר תמיד כדאי להיות קרובה למשקל המטרה שלך , עוד לפני הניתוח.

היופי בניתוחים הפלסטיים הוא היכולת להתאים את הפתרון לכל אדם על פי האנטומיה הייחודית שלו ולהתאים את התוצאה בהתאם לאופן שבו הגוף שלו אמור להראות. חשוב להתייחס לגודל השתל לעומת רוחב הגוף או הבטן.

במקרים של נפילה של השד, ניתן לבצע גם הרמה במהלך הניתוח עצמו.

מבחינת סיכונים לסיבוכים: 

סיבוכים בניתוח הגדלת שדיים הם במקרים נדירים בלבד. הסטטיסטיקה מורה על כ3-4% מסך המנותחות.

שני הסיבוכים השכיחים ביותר הינם התקשות-קופסית וסרומה מאוחרת (הצטברות נוזלים סביב השתל). לשני הסיבוכים יש פתרונות והם אינם מסכנים. התפרים נספגים מעצמם בדרך כלל, לכן אין צורך להוציא אותם.

ישנם גם דיווחים בספרות על מקרים נדירים של תחלואה הקשורה בשתלי סיליקון דוגמאת BIA-ALCL ותסמונת ASIA. חשוב לי שתדעי שאני משתמשת בשתלים הבטוחים ביותר, בעלי אישורי FDA ופועלת בטכניקות הבטוחות ביותר הקיימות בתחום.
חשוב שתדעי שקיימים היום הנחיות של ה FDA לגבי תדירות החלפת השתלים (כל 10-15 שנה). במידה ודואגים למעקב תקין אפשר לדחות את החלפת השתלים.

קראי עוד

משפט ממני אליך:

החזה הנשי הוא אבר עם השפעה עצומה על תחושת הנשיות שלנו ועל הביטחון העצמי.
הגדלת חזה הוא ניתוח שכיח ונגיש היום לכל אחת. אל תהססי להעניק לעצמך את מה שאת מבקשת.
ההשפעה של ניתוח כזה על ההרגשה שלנו היא הוליסטית ומשנה חיים.

שאלות ותשובות

כחלק משגרת ההכנה לניתוח אני אבקש ממך לבצע בדיקות דם ולהימנע מתרופות מגבירות דימום שבועיים לפני הניתוח כמו: אספירין, נורופן, ויטמין E ואומגה 3 יש צורך בבדיקת אולטראסאונד וממוגרפיה. ממליצה לך להפסיק לעשן שבועיים לפני הניתוח.  חשוב שתעדכני אותי במידע על ההיסטוריה הרפואית שלך על התרופות שאת נוטלת באופן קבוע או זמני.

הניתוח נעשה בהרדמה מלאה או מקומית. בתום הניתוח התפירה נעשית ע”י תפרים נמסים ואת
תשוחררי הביתה עם חגורת לחץ שמטרתה לקבע את המקום

חשוב שתדעי שאם הגוף שלך עוד עובר שינויים משמעותיים כגון הריונות ולידות צריך לבחון החלפת השתלים וחשוב מאוד להגיע לביקורת ולהתייעץ.

אם את מרגישה שהחזה שלך קטן מדי, אינו סימטרי או שאיבד את ניפחו אחרי הלידות את מתאימה לניתוח.

לרוב מדובר בפרוצדורה פשוטה. שני הסיבוכים השכיחים ביותר הינם התקשות-קופסית וסרומה מאוחרת (הצטברות נוזלים סביב השתל). לשני הסיבוכים יש פתרונות ולרוב הם אינם מסכני חיים.

הניתוח אורך כשעה

הכאבים יחלפו בדרך כלל כעבור כשבוע. הכאב עלול להימשך זמן רב יותר כאשר השתל מונח מתחת לשריר
במהלך ההחלמה תידרשי להשתמש בחזייה מיוחדת המשמשת כחבישה.
החזיה תישאר על גופך 24 שעות ולמשך 10 ימים, לאחר תקופה זאת ניתן לישון ללא חזייה.
חשוב ומומלץ ללכת עם חזייה (לא עם גוזייה)

לפני ואחרי

הגדלת חזה - לפני
לפני
הגדלת חזה - אחרי
אחרי
ניתוח הגדלת חזה לפני
לפני
ניתוח הגדלת חזה אחרי
אחרי
הגדלת חזה לפני
לפני
הגדלת חזה אחרי
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
לפני
ניתוח הגדלת חזה אחרי
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

הגדלת חזה