מראה חדש לשנה החדשה – הגדלת חזה בשומן עצמי

שנה באה ושנה חולפת, ואנחנו ממשיכות במרץ מיום ליום, בין הקריירה והילדים, הסידורים והתחביבים, החברות ובני המשפחה – ונראה שלעתים אנחנו לא מספיקות לעצור ולדאוג מעט לעצמנו. אז לקראת ראש השנה המתקרב, שמביא עמו רוח של התחדשות וצמיחה, אנחנו מציעים לך לעצור לרגע, לנשום עמוק ולשאול את עצמך – איזו התחדשות אני אפרגן לעצמי לכבוד השנה החדשה?

אם התשובה שלך היא הגדלת חזה, אבל יש בך חששות והיסוסים שמונעים ממך להגשים את החלום, אולי כדאי שתכירי את שיטת הגדלת החזה בשומן עצמי, שהיא שיטה חדשנית ומתקדמת להגדלת החזה ולעיצובו באמצעות הזרקת שומן עצמי וללא שימוש בשתלים מלאכותיים.

הזרקת שומן עצמי – פחות סיבוכים ופחות צלקות

שיטת הגדלת החזה באמצעות הזרקת שומן עצמי נועדה לנשים המבקשות לעצב את החזה שלהן מחדש ולהגדילו במידה או שתיים. השומן המשמש להזרקה נשאב מאזורים אחרים בגופה של המטופלת ומוזרק מחדש בצורה מושכלת ומתוכננת אל תוך החזה, כך שנוצר מראה סימטרי, מעוצב וטבעי, שאף מרגיש טבעי לחלוטין. 

בשונה משתלים מלאכותיים ששימשו לאורך השנים לביצוע הגדלות חזה, השומן הטבעי אינו מהווה גוף זר בגוף ועל כן הוא נקלט ביתר הצלחה וביתר מהירות ואפילו ממשיך להתפתח ולצמוח יחד עם החזה ולרענן את מראה העור באזור ההזרקה. יתרה מכך, את השומן הטבעי שנקלט בחזה בהצלחה בתהליך ההזרקה אין צורך להחליף בחלוף השנים, שלא כמו שתלים מלאכותיים. בשל כך, כמות הסיבוכים המוכרים מניתוח זה היא פחותה ביחס לניתוחי השתלה רגילים.

יתרון נוסף בשיטת הזרקת השומן העצמי בחזה הוא ההפחתה המשמעותית בנראות הצלקות כתוצאה ממנו. מכיוון שתהליך ההזרקה מבוצע באמצעות מזרק, לא נדרשים חתכים בחזה של המטופלת, וכך היא נותרת עם חזה טבעי וחלק וללא צלקות הדורשות החלמה ארוכה.

הגדלת חזה באמצעות שומן – למי זה מתאים?

התנאי הראשון להצלחת הליך הזרקת השומן העצמי הוא ככל הנראה קיומו של מאגר שומן מספיק להשתלה בגופה של המטופלת. בעבור רוב הנשים לא מדובר בבעיה, שכן ניתן למצוא שומן עודף באזורים שונים בגוף שניתן לנצלם לצורך הגדלת החזה. 

לאחר שעברנו מהמורה ראשונה זו, עלינו להתייחס לתוצאה הרצויה של ההליך מבחינת המטופלת. כאשר המטופלת מעוניינת בהגדלת חזה משמעותית, של שלוש מידות ואפילו יותר – שיטת הזרקת השומן פחות מתאימה לכך וכדאי להשתמש בשתלים. מצד שני, בזכות האפשרות להזריק כמויות שומן קטנות במיקומים שונים בחזה בצורה פיסולית, שיטת הזרקת השומן יעילה במיוחד בשיקום של מראה החזה לאחר ניתוחים ושחזורים, בהפחתת צלקות ובתיקון חוסר סימטריה ופגמים מולדים בחזה. בנוסף, במקרים של שד נפול, ניתן לשלב את השומן בניתוח ההרמה וכך להגדיל את נפח השד, אם רוצים בכך.

עיצוב הגוף ועיצוב החזה – הכי טוב ביחד  

אחד מהיתרונות הנחמדים ביותר של שיטת הגדלת החזה בשומן עצמי הוא האפשרות לפסל מחדש את גופה של המטופלת באמצעות שאיבה והזרקה. במסגרת ההכנה להליך הרפואי, מזוהים ומסומנים אזורי השומן בגוף המטופלת שמהם יישאב השומן – לרוב יהיו אלו אזורי הישבן, הבטן, המותניים והירכיים. וכפי שכולנו יודעות, בעבור נשים רבות אזורים אלו נחשבים “בעייתיים” שכן הם נוטים לצבור שומן שקשה להיפטר ממנו. וכך, באמצעות שאיבה מאזור אחד והזרקתו למקום אחר – נוצר מעין קסם, וגופה של המטופלת זוכה למראה חדש ומשודרג. 

אז לכבוד השנה החדשה הקרבה ובאה, אולי הגיע סוף סוף הזמן שלך להתחלה חדשה? עכשיו, עם שיטת הזרקת השומן לחזה זה בטוח וקל יותר מאי פעם…

לקביעת פגישת ייעוץ השאירי פרטים כאן וניצור איתך קשר בהקדם

הטופס ששלחת נשלח בהצלחה!

נחזור אליך בהקדם.