מאמי מייקאובר Mommy makeover

העולם השתנה. אם הגעת לגיל שבו הילדים גדלו, יש לך זמן פנוי לטפל ולטפח את עצמך, את רוצה לטרוף את החיים ומוכנה להנות מכל מה שיש להם להציע. תפיסת הגוף שלנו כנשים גם היא השתנתה. הנראות של הגוף תופסת מקום יותר משמעותי בחיינו וגם את מבינה שמגיע לך להיראות בדיוק כמו שאת רוצה, על אף ההריונות, הלידות, ההנקות והשינויים ההורמונליים. לאחר שנים שהפוקוס היה על גידול הילדים, עכשיו זה הזמן שלך ל “מאמי מייקאובר”.
המונח “מאמי מייקאובר” מגיע מארצות הברית ונקרא בעברית “מהפך אימהי”.
מדובר בניתוח כירורגי פלסטי המטפל באזור החזה והבטן. מטרת הניתוח היא להחזיר לך את הגזרה הנשית הנאה והצעירה והטבעית שלך, כפי שהייתה לפני ההריונות.
הניתוח משלב עיצוב חזה, הרמה והגדלה או הרמה והקטנה ביחד עם מתיחת בטן ושאיבת שומן. לעיתים משלבים גם ניתוחים באזור הירכיים והישבן וכן ניתוחי עפעפיים ועל פי רוב ניתן באותו ניתוח גם לתקן צלקות מניתוחים קיסריים.

על התהליך

אם הגעת לקרא על ניתוח ה”מאמי מייקאובר”, אני יכולה לנחש שאת אמא לפחות לילד/ה אחד/ת.
אבל האם אחרי שירדת במשקל עדיין מברכים אותך “בשעה טובה”?
האם על אף ההקפדה על פעילות ספורטיבית או תשומת לב לתזונה לא מביא אותך לשינוי המיוחל? הבטן כבר איננה הדוקה? עודפי העור מפריעים לך בבגדים או בבגד ים?

אם את מזדהה עם השאלות, אני מבינה אותך. אומרים לך: “תקבלי את עצמך, תאהבי את מה שאת רואה”. אני מסכימה עם זה מאוד. אבל עדיף בעיני להיות כנים עם עצמנו. להסתכל במראה ולהגיד מה הכי מפריע לך, מה את אוהבת ומה לא. בלי פוליטקלי קורקט.

כמוך, ובאופן מאוד טבעי ואנושי, הרבה אמהות מרגישות שההריונות, הלידות וההנקות השפיעו על הגוף והוא איבד את צורתו הנשית היפה.

לצערי רובן אף חוות תסכול ואכזבה שעל אף השינויים התזונתיים, דיאטה שהן עושות או ספורט קבוע, לא משביע את רצונן ולא מגיעות לתוצאה שאיתה הן מרגישות מספיק טוב ונוח.
לאחר ההריונות נשים רבות נאלצות להתמודד עם צניחה של רקמות, עודפי עור, עודפי שומן ורפיון שרירים בשדיים, בטן, מותניים, אגן וירכיים.
כאשר מדובר ביולדת צעירה, הגוף יודע בדרך כלל להתמודד עם השלכות הלידה ולחזור לעצמו בהדרגה, אך בגיל מבוגר יותר נותרים עודפים עקשניים ואיתם צריך להתמודד כל בוקר מול המראה.

ישנו גם מרכיב גנטי. יש יולדות שאחרי לידה סובלות מסימני מתיחה איומים או שד שאיבד מצורתו וממלאותו, נפל או התרוקן.
ניתוח מאמי מייקאובר ישיב לגופך את צורתו הקודמת ויכלול מספר אזורים בו זמנית.
"מאמי מייקאובר" הוא חלק מתהליך רחב יותר שקשור בצורך שלנו כנשים לחזק את דימוי הגוף שלנו, ההערכה והביטחון העצמי שלנו ולבסס תחושת סיפוק גדולה יותר מעצמנו. כשאנחנו מרגישות טוב עם גופנו, אנחנו מקרינות את זה החוצה, מקבלות פידבק חיובי בחזרה ומרגישות בטוח יותר בעצמנו.
את העודפים בבטן לאחר לידה ניתן לחלק למספר קטגוריות:
במקרה של עודף שומן ניתן לבצע שאיבת שומן, בשאיפה שהעור יתכווץ לאחר מכן וגם עודפי העור ייעלמו.
-במקרה של עודף עור וגם בעודף שומן, עודפים המצטברים בעיקר באזור שמתחת לטבור, ניתן לבצע מיני מתיחת בטן שמסתכמת בהסרת עודפי העור מתחת לטבור.
-במקרה של רפיון שרירים עם עודף עור ועודף שומן, יש צורך לבצע מתיחת בטן מלאה, הכוללת הפרדת עור הבטן מהטבור והסרת העודפים וכן הידוק השרירים והטבור ממוקם מחדש.

-אם עברת ניתוח קיסרי יותר מפעם אחת, ניתן לבצע את חתך הניתוח לאורך הצלקת שנותרה מהניתוח הקיסרי, ובכך לחסוך הותרת צלקת נוספת באזור הניתוח.
בכל מקרה, יש להמתין עם הניתוח לפחות חצי שנה מהלידה, או סיום ההנקה – המאוחר מבניהם, כדי לאפשר לגוף להשתקם בצורה טבעית במידת האפשר.
אם בעבר הרחוק נהגו לבצע ניתוחי חזה ומתיחת בטן כשני ניתוחים נפרדים. הרי שכיום משלבים בין השניים. ככל שרמת הביטחון והבטיחות של הניתוחים עלתה החלו לבצע יותר ויותר ניתוחים משולבים המאפשרים תוצאות יפות ושינוי דרמטי באותו הליך, גם עבור הבטן וגם ניתוחי שדיים שכוללים הגדלה, הגדלה והרמה והקטנת שדיים.

קראי עוד
Play Video

כותרת סרטון הדר ישראלי מדברת על ניתוחי חזה

משפט ממני אלייך:

היום את מבינה שמגיע לך ולגופך הזדמנות להראות טוב ולהחזיר את מראה הגוף הטבעי והרענן שלך, כפי שהיה לפני האמהות. את תקבלי את עצמך ותאהבי את עצמך, כשתסתכלי במראה ותראי לעצמך בדיוק איך שאת רוצה

שאלות ותשובות

אם סיימת את תכנית הילודה העתידית ואת סובלות מעודפים עקשניים באזורים שונים בגוף,
אם את רואה שהעור שלך רפוי והשדיים שבמהלך ההריונות גדלו לצורך ייצור חלב וכיום נראים כמו זוג שקיות מרוקנות, אם עודפי העור בבטן מפריעים לך כדאי שתשקלי ניתוח Mommy makeover
קבוצות נשים נוספות שיכולות להתאים לניתוח מסוג זה הן נשים שעברו ניתוח בריאטרי לירידה במשקל או נשים בוגרות שאינן מרוצות ממראה גופן בין אם כבר עברו פרוצדורה רפואית כלשהי ובין אם לא.

אורך הניתוח – עד 6 שעות, תלוי במספר הניתוחים המשולבים, אחריו נשארים לאשפוז לילה לצורך השגחה.

אם את לא מתכננת הריונות ולידות נוספות
אם עברת ניתוח בריאטרי לירידה במשקל
אם הינך אישה בוגרת ואינך אוהבת את מראה הגוף הכללי שלך, סובלת מחזה נפול, עור מדולדל בבטן, ירכיים וכיו”ב
או אם עברת בעבר פרוצדורה בבטן או בחזה ואת אינך מרוצה כיום מהתוצאות- את מתאימה לניתוח.

עוברים יחד על ההיסטוריה הרפואית שלך
מפסיקים שימוש בויטמינים ותוספי תזונה
יש להפסיק מדללי דם כעשרה ימים לפני הניתוח (אספירין, פלביקס, קלקסן וכ”ו),
מומלץ להפסיק לעשן כחודש לפני ואחרי הניתוח
נדרשת בדיקה מקיפה של השדיים, בטן, ישבן ובמידה ואת מעוניינת גם איברי המין, מדידה של גודלם וצורתם, איכות העור ועוביו.

האופציות לפרוצדורת MOMMY MAKEOVER הינן רבות לכן תוכלו לקרוא את המהלך של הניתוח הספציפי אותו תרצו לעבור באחד הדפים. תוכלו למצוא הסבר על כל אחת מהאופציות שנכתבו לעיל.

הסיכונים הקיימים בניתוח כזה הם: דימום, הצטברות נוזלים, תיתכן היפרדות באזור החתך, תיתכן אסימטריה או החלמה איטית של החתכים.
מקרים נוספים הם פקקת ורידים לבבית או סיבוכים ריאתיים.
השכיחות לנמק בפטמה או באזור אחר, עולה בקרב מעשנות.
במקרים נדירים יישאר נמלול תמידי חשוב לציין שניתוח מסוג זה דורש החלמה ארוכה, אך התוצאות טובות ונשמרות לאורך זמן.

לאחר הניתוח תישארי לאשפוז לילה, למחרת בבוקר תשוחררי לביתך .
ייתכנו שטפי דם ובצקות בדופן הבטן ובחזה.
ניתן לקחת משככי כאבים לפי הצורך
השתדלי להימנע מפעילות גופנית מאומצת, להימנע מנשיאת משאות כבדים, להמשיך ללכת עם המחוך/ חגורה והחזייה אשר איתם יצאת מבית החולים.
חשוב ומומלץ להתהלך לעיתים קרובות באופן חופשי ולא לשכב במיטה, להמשיך את החיים בשגרה הרגילה כך תבטיחי לעצמך החלמה מהירה יותר.
התוצאה הסופית של הניתוח מגיעה כעבור חצי שנה עד שנה.

לפני ואחרי

לפני
אחרי
מאמי מייקאובר לפני
לפני
מאמי מקייאובר אחרי
אחרי
מאמי מייקאובר לפני
לפני
מאמי מייקאובר אחרי
אחרי
לפני
אחרי
לפני
אחרי
הצג עוד

מעוניינת בפגישת ייעוץ?

אני מזמינה אותך לפגישת ייעוץ אישית איתי. מלאי את הפרטים וניצור עמך קשר בהקדם.

מאמי מייקאובר Mommy makeover